17 років на ринку
Багаторічний досвід роботи у різних галузях, висококваліфіковані працівники, індивідуальний підхід докожного клієнта
Політика компанії
Довгострокова і взаємовигідна співпраця з нашими клієнтамиі надання тільки якісних послуг
Професійні пріоритети
Точність, об'єктивність, конфіденційність, чесність, професійна компетентність, відповідальність за результат
Система конфіденційності

ТОВ „Центр Аудит Сервіс” є стабільною компанією, що багато років працює на ринку аудиторських послуг. Ми цінуємо нашу репутацію і гарантуємо для наших клієнтів повну конфіденційність та захищеність інформації, отриманої у процесі співпраці. Керівництвом прийнято внутріфірмові документи (положення, накази), якими впроваджені заходи щодо захисту будь-яких носіїв інформації від несанкціонованого доступу та конфіденційності отриманої інформації, а саме: 

1. Встановлено політику та процедури зберігання робочої документації:

- встановлено місце зберігання робочої документації, створеної у друкованій та електронній формах, доступ до якого обмежено.

- встановлено порядок доступу до робочої документації та іншої конфіднційної інформації;

- визначений порядок надання інформації про результати перевірки чи про надання аудиторських послуг, розкриття робочої документації та аудитоської звітності будь-яким третім особам. 

2. Встановлено перелік відомостей, що складають комерційну таємницю. Робітники дають персональні зобов’язання про збереження в таємниці інформації клієнта, про її нерозголошування, невикористовування її в своїх інтересах або інтересах третіх осіб. Встановлена відповідальність за розголошення конфіденційної інформації.

3. Встановлений порядок організації роботи з паперовими та електронними документами, які належать до складу конфіденційної інформації. 

4. Визначений порядок інформування замовників про затверджену систему конфіденційного зберігання інформації, а саме: розроблена форма листа до замовника, в якому дається розписка, що надана інформація не підлягає розголосу з боку працівників фірми.